O nás

Patříme k předním zpracovatelům plochých válcovaných výrobků ve svitcích na českém trhu a na trzích střední Evropy.

Kariéra, pracovní uplatnění

Patříme ke špičce v oboru. Tato pozice vyžaduje stabilizaci a rozvoj perspektivních lidských zdrojů.

Aktuální nabídka

Aktuální nabídka našich služeb a produktů v akci.

Ke stažení

Všeobecné prodejní podmínky, certifikáty, osvědčení a jiné dokumenty si můžete stáhnout zde.

Odběr novinek

Patříme ke špičce v oboru. Tato pozice vyžaduje stabilizaci a rozvoj perspektivních lidských zdrojů. Rosso Steel nabízí uplatnění v široké škále profesí.

Uchazečům o zaměstnání nabízíme zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní společnosti, zajímavou a odpovědnou práci, motivující finanční ohodnocení za dobré výkony, vzdělávání odpovídající potřebám zastávané pozice a příležitost pro osobní růst.

Nabídka volných pozic bude na tomto místě zveřejňována aktuálně.

zveřejněno dne 19.1.2016

Pro provoz v Mirošově hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici     Uklízečka

Požadujeme   :

  • pracovitost
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • zkušenost s prací uklízečky výhodou

    Náplň práce   :

  • úklid kanceláří,kuchyněk, chodeb
  • úklid šaten,WC a sprch
  • úklid kancelářských prostor ve výrobní a skladové hale

     Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti,
  • trvalý pracovní poměr nebo dočasný přivýdělek na DPČ, DPP
  • jednosměnný provoz
  • nástup možný ihned

Provoz  : jednosměnný
Pracoviště
 : Mirošov 611,338 43
Pracovní poměr  : Na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na na neurčito
Nástup  : ihned

zveřejněno dne 1.1.2017

Pro provoz v Mirošově hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici    Parťák

Požadujeme  :

  • minimálně SOU vzdělání (VL)
  • praxi ve výrobě vítáme, manuální zručnost, pečlivost
  • ŘP sk. B, jeřábnický p., vazačský p., obsluha MMV - výhodou, případně zaškolíme

   Náplň práce  :

  • obsluha, seřízení dělící linky
  • příprava vstupního materiálu a jeho průběžná kontrola
  • balení a páskování
  • pravidelná údržba
  • měření

   Nabízíme  :

  • zodpovědnou a perspektivní práci v zázemí stabilní české společnosti,
  • možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity

Provoz  : 37,5h týdně, směnný
Pracoviště
Pracovní poměr  : Na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na na neurčito
Nástup  : 2.1.2017

Pro provoz v Mirošově i Zaječí hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici     Obsluha linky - pomocník

        Požadujeme       :

  • SOU strojního zaměření
  • praxi ve výrobě
  • manuální zručnost, pečlivost
  • platné oprávnění k obsluze jeřábů výhodou
  • platné oprávnění k vázání břemen výhodou
  • platné oprávnění k řízení manipulačního vozíku výhodou

    Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • směnný provoz
  • odpovídající finanční ohodnocení

    Náplň práce

  • seřizování a průběžná kontrola stroje
  • příprava a kontrola vstupního materiálu

Provoz : třísměnný
Pracoviště : Mirošov,338 43 / Zaječí, 695 01
Pracovní poměr : Na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na na neurčito
Nástup : Ihned

Více informací na uvedených kontaktech:

pí. Rauová Miroslava

e-mail: prace@rosso.cz

telefon: 371 744 154